E.D.T.S. Elektronik Dini Argeo SRL ile güven Tazeledi

 
 E.D.T.S. ELEKTRONİK, İTALYAN DEVİ DINI ARGEO İLE GÜVEN TAZELEDİ
 
E.D.T.S. Elektronik Yönetim Kurulu Haziran ayı içerisinde yaptığı İtalya Gezisinde Dini Argeo Firması tesislerine ziyaret gerçekleştirdi. Dini Argeo idari kadrosu ile yapılan görüşmede iki firma yetkilileri Türkiye pazarında önümüzdeki dönemde uygulayacakları stratejileri ve yeni projelerini müzakere ettiler.
 
100 Seneyi aşkın ticari hayatı ile Dini Argeo SRL endüstriyel tartım sistemlerinde dünyanın önde gelen firmaları arasında yer alıyor. İtalya'nın Modena Şehrinde üretim tesisleri bulunan firmanın İngiltere, Fransa, Almanya ve Çin'de ofisleri bulunmakta olup dünyanın bir çok ülkesine gelişmiş endüstriyel tartım sistemleri imalatı ve ihracatı yapmaktadır.
 
2012 Yılından itibaren E.D.T.S. Firması ile işbirliğine başlayan Dini Argeo Firması Türkiye pazarına da hızlı bir giriş yaptı. Türkiye'nin önde gelen firmaları özellikle Exproof Tank Tartım Sistemleri, mobil tartım sistemleri, otomasyon sistemleri gibi yüksek teknoloji ve tecrübe gerektiren konularda E.D.T.S. güvencesi ile Dini Argeo Ürünlerini tercih ediyor.