Teknik Servis

Firmamız, her türlü baskül, terazi, kantar ve benzeri tartım ürünlerinin bakım, servis ve tamirini yapmaktadır. Yetkili ve tecrübeli personelimiz gerek işyerinize gelerek yerinde gerekse kendi workshop kısmında gerekli olan işlemleri yerine getirerek müşterilerinin sorunlarına çözüm sunmaktadır.

 

KALİBRASYON

 

Elektronik tartım sistemleri hassas aygıtlar olup çok küçük yüzdeliklerle tartım ve hesaplama işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Zaman içerisinde kullanım yoğunluğu, metal yorgunluğu gibi farklı sebeblerden dolayı hassasiyetlerini kaybedebilmektedirler. Dolaysı ile dijital tartım sistemleri belli aralıklarla kalibrasyon işleminden geçmek zorundadırlar. Firmamız her türlü tartım sisteminin kalibrasyonunu yapmakta olup resmi olarak onaylı kalibrasyon sertifikası sağlamaktadır.

 

TEKNİK SERVİS VE PERİYODİK BAKIM

 

Firmamız, kurumsal müşterileri için gerek bir defaya mahsus olarak, gerekse yıllık bazda teknik servis ve bakım hizmeti vermektedir. Bu konuda firmamız müşterilerin ve ekipmanlarının durumlarına göre esnek  ve özel çözümler üretip tartı sistemleri ile ilgili her türlü bakım ve servis hizmetini sunmaktadır.  Bu konuda daha detaylı bilgi almak için bizimle bağlantı kurmaktan çekinmeyiniz.